" />

Niezapomniane Święta Bożego Narodzenia z kolacją Wigilijną w Willi Amicus w Zakopanem

2023-11-01

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...

Choinkowe lampki, delikatnie prószący śnieg, zapach zimowej herbaty i nucenie znanych, świątecznych hitów, które przewijają się w stacjach radiowych – to oznacza tylko jedno, święta Bożego Narodzenia są tuż za rogiem!

Jednak nie każdy z nas chce spędzać godziny na przedświątecznych porządkach czy poświęcać całe dnie na planowanie Wigilijnego menu, gdzie powinno znaleźć się tradycyjne 12 dań. W tym roku może być inaczej, a my mamy dla Ciebie specjalną propozycję. Uniknij tegorocznych przygotowań świątecznych i spędź niezapomniane święta w sercu Tatr, a mianowicie w niesamowitej Willi Amicus w Zakopanem.

Tu łączymy tradycję, domową kuchnię i wygodę, aby stworzyć niezapomniane doświadczenia kulinarne w czasie świątecznych pobytów.

Polska i domowa kuchnia w Willi Amicus

Nasza domowa kuchnia to prawdziwa uczta dla smakoszy, którzy kochają polskie smaki i poszukują autentycznych doznań kulinarnych. Jesteśmy dumni z naszego bogatego menu, które łączy tradycyjne smaki z nowoczesnym podejściem do gotowania. Kiedy odwiedzasz Willę Amicus, masz pewność, że serwowane potrawy są przygotowywane z dbałością o każdy detal.

Każdy kęs to podróż w czasie do rodzinnych obiadów i domowego ciepła. W naszym menu znajdziesz zarówno klasyki polskiej kuchni, jak i kreatywne kompozycje, które zachwycą Twoje podniebienie. Nasza filozofia opiera się na świeżości składników i pasji do gotowania, co czyni nasze dania niezwykle smacznymi.

Święta w Zakopanem

Jeśli planujesz spędzić święta w Zakopanem, to Willa Amicus jest idealnym miejscem dla Ciebie. Oferujemy nie tylko wyjątkowe dania wigilijne w naszym menu caterignowym, ale również możliwość wykupienia całego pobytu na okres świąt. To oznacza, że możesz ominąć gotowanie, sprzątanie i troski, skupiając się na spędzaniu czasu w pięknym Zakopanem wśród najbliższych. Nasze noclegi w Zakopanem to przede wszystkim wygodne pokoje i niezapomniane widoki na góry, co sprawi, że Twoje święta będą naprawdę wyjątkowe.

Podczas kolacji wigilijnej w Willi Amicus poczujesz magię tradycji i ciepło rodzinnej atmosfery. Stworzone przez nas dania wigilijne to hołd dla polskich smaków i zwyczajów. Barszcz, pierogi, kapusta z grochem i ryby – wszystko to znajdziesz w naszym świątecznym menu. Każdy kęs przypomina smak tradycyjnej polskiej wigilii i jest pełen magii świąt Bożego Narodzenia.

Catering Świąteczny

Jeśli wolisz spędzić święta w domu, to Willa Amicus ma coś specjalnie dla Ciebie. Oferujemy usługę cateringową, dzięki której możesz zamówić nasze klasyczne polskie dania wigilijne, które zachwycą Twoich Gości. Nasze dania są przygotowane z najwyższą starannością i dbałością o tradycyjne smaki. To doskonały sposób, aby cieszyć się świętami bez konieczności spędzania godzin w kuchni.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do nas na kolację wigilijną, czy decydujesz się na święta w Zakopanem, Willa Amicus to miejsce, gdzie polska kuchnia błyszczy najjaśniej. Spędź te wyjątkowe święta w towarzystwie smaków, które przeniosą Cię w magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia. Z nami możesz świętować tradycję i smakować domowe potrawy, bez względu na to, czy jesteś w Willi Amicus, czy w zaciszu własnego domu. To cudowne święta w Polskim stylu, które na długo pozostaną w Twojej pamięci.