Category testimonial

Domek rewelacyjny, duży przestronny z własnym ogródkiem, widokiem na Giewont oraz parkingiem . Obiad w Amicusie bardzo smaczny. Z pewnością obiekt godny polecenia.

Read More

Znakomite śniadania, doskonała lokalizacja. Czysto, pachnąco, przestronnie. Bardzo miła, ciepła atmosfera, bardzo pomocna obsługa. Cały pobyt udał się znakomicie. Gorąco polecam, na urlop do Zakopanego tylko do Amicusa!

Read More

Generalna czystość, bliskość do Krupówek i sklepu spożywczego, dużo restauracji w okolicy, dobre śniadania, oferta obiadowa Amicus w znakomitej cenie (zestaw dwudaniowy od 17 zł!!), widok z pokoju na Giewont, Bardzo blisko na szlak do Doliny Strążyskiej. Obsługa miła i uśmiechnięta. W czasie tygodniowego pobytu posprzątano pokój i wymieniono ręczniki, co nie w każdym hotelu

Read More

Bardzo dobre śniadania w cenie pobytu. Na miejscu w restauracji smaczne zestawy obiadowe w rewelacyjnej cenie. Czystość na terenie obiektu ,wydzielona część sypialna. Widok z okna na GIEWONT. Do doliny STRĄŻYSKIEJ 5 min piechotą.Krupówki w odległości 30 min spaceru. Spędziliśmy w obiekcie 3 doby i żal było wyjeżdżać !

Read More